Kullanıcı Sözleşmesi

Özet

İşbu sözleşme Hedef Değer web sitesi ile ziyaretçi, kullanıcı ve üyeleri arasındaki ilişkileri düzenler. Hedef Değer, Kullanıcı Sözleşmesi'nin en güncel halini http://www.hedefdeger.com/Terms.aspx adresinde yayınlar. Siteyi kullanan herkes en güncel sözleşmenin şartlarını kabul ve beyan etmiş olur.

Genel Şartlar

Hedef Değer Kullanıcı Sözleşmesi'ne aykırı davranışlar, üyelik hesabının kalıcı olarak kapatılmasına neden olabilir. Sitemize üyelik ücretsizdir. Ücret karşılığı verilen alarm hizmetinden yararlanabilmek için kredi satın almak gerekmektedir.

Gizlilik Politikası

Hedef Değer, müşteri güvenliği ve memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı kapsamında; kullanıcılarının paylaşmış olduğu her türlü bilginin diğer internet kullanıcıları, üçüncü kişi ve kurumlar tarafından görüntülenmeyeceğini taahhüt eder. Bu bilgilere site çalışanlarının dahi izinsiz ulaşımı kısıtlanmıştır. Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla sitemiz sistem ve internet altyapısı teknik açıdan güvenlik önlemleri ile donatılmıştır.

HedefDeger.com Yükümlülükleri

Sitemizde yer alan fiyat verileri bilgi niteliği taşımaktadır ve kesin doğruluğu tarafımızca garanti edilmemektedir. Hedef Değer, sitede yayınlanan bilgilerin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiç bir menfi ya da müsbet zarardan sorumlu değildir. Dolayısıyla sitenin içeriğinde yer alan her türlü bilgi, içerik ve finansal veriye ilişkin üyelerine, kullanıcılarına ya da sair üçüncü şahıslara karşı herhangi bir tahhüdü bulunmamaktadır. Ayrıca site aracılığı ile ayarlanmış alarmın sistemimiz dışındaki sorunlardan dolayı gecikmesi veya ulaşmaması durumlarında oluşabilecek zarardan sitemiz sorumlu tutulamaz.