Hakkımızda

HedefDeğer.com, döviz ve değerli emtia yatırımlarınıza yepyeni bir anlayış getiriyor...

 

Daha önce Türkiye’de var olmayan bir uyarı servisi ile bu yatırımların sizin üzerinizdeki sorumluluğunu kendi üzerine alıyor...

 

En likit yatırım araçlarından biri olan döviz yatırımlarında, anlık değişimleri takip ederek pozisyon alabilmek çok kritik bir noktadır. İşte bu ihtiyacı karşılamak için tasarlanmış olan HedefDeger.com, oluşturacağınız alarmlar ile sürekli takip etmeye gerek kalmadan, en doğru zamanda gerekli pozisyonu alabilmenize fırsat yaratıyor.

 

Profesyonel bir ekip tarafından yürütülen, titiz bir çalışmanın ardından ortaya çıkan site, kullanım kolaylığı ve güvenliği ile de fark yaratıyor. Şifreleriniz, uluslararası kabul edilmiş standartlar ile tek yönlü olarak, açılmayacak şekilde şifrelenmekte ve hesap bilgileriniz hiç bir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Site üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Alarm oluşturulabilmesi için, üyenin kendi belirleyeceği miktardaki krediyi satın alması gerekmektedir. Bundan sonra, gönderilen her uyarı mesajında, mevcut krediler kullanılmaktadır.

 

Sitede yer alan yatırım araçlarının süreç içerisinde çeşitlendirilmesine devam edilecektir.

 

Siz hayatın tadını çıkarın, yatırımlarınızı biz takip edelim...

 

 

HedefDeğer.com